Santral Tasarruf Çözümleri

telesis-ip.com
Tasarruf Çözümleri
Tasarruf Çözümleri

Günümüzde tasarruf çok önemli anahtar bir kelime. Telesis IP Sayısal Hibit Santralları, eski nesil santrallara göre çok daha az elektrik tüketimi yaparak doğa ile dost santrallardır.

Ayrıca Hibrit teknolojinin sağladığı çok sayıdaki farklı dış hat seçenekleri ve süre sınırlama yeteneği ile ödemekte olduğunuz faturalarınızda %40’a varan indirimler sağlayabilirsiniz.

Her bir dış hattınızı birbirinden farklı 4 sayaç oluşturarak, tek bir hatta dahi şehir içi, şehirler arası, milletlerarası veya cep aramalarına farklı dakikalarda kotalar koyup, dış hat hizmeti aldığınız Türk Telekom, GSM veya alternatif sabit telefon operatörlerinin aylık paketlerini hiç aşmadan en performanslı şekilde kullanıp %10-15 tasarruf sağlayabilirsiniz. Üstelik birden çok dış hattınız varsa, sistem her zaman en yüksek kotası kalan dış hat seçeneğinizden aramayı başlatarak ay sonuna kadar dış hatlarınızı dengeli kullanmanızı da sağlamaktadır. Fatura kesim tarihlerinizi sisteme girerek her ay kotaların otomatik olarak sıfırlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Telesis Profesyonel Süre Sınırlandırma ve Yönlendirme yeteneği ister analog-sayısal dış hattınızda, ister FCT vasıtası ile GSM hatlarınızda, isterseniz alternatif operatörlerün IP dış hatlarında kullanabilirsiniz.

Telesis-ip.com
Telesis Otonom ip Hibrti Santraller